naším posláním je evoluce firem

Věříme, že podnikatelé ovlivňují celou společnost. Proto vytváříme prostor pro sdílení a synergie, které jsou hybnou silou změn.

Akcelerujeme lidský potenciál ve snaze pomoci v růstu firmám i jednotlivcům.

V jakých oblastech pomáháme

Pomáháme leaderům naplno rozvíjet potenciál všech lidí ve firmě, inspirujeme a propojujeme lidi mezi sebou, sledujeme nejnovější trendy.

Koho v síti potkáte

Red Button now consists of about 90 professionals, coaches, entrepreneurs, innovators, consultants and people from nonprofit and public administration who work together on projects and products, meet each other, learn from each other and get inspired. At the moment, there is a network of 2,500 fans of Red Button following our work.

Pavel Křepelka
Ondřej Zapletal
Magdaléna Pořízková
Andrea Nuttall
Tomáš Holan
Lenka Kučerová
Petra Prošková
Mirek Čáslavský
Kamil Skramuský
Michal Poppe
Pavel Petřek
Irena Zatloukalová
Tomáš Jindříšek
Jindřich Lukes
Dominik Veselý
Jiří Novotný
Pavel Csank
Martin Konečný
Norbert Brath
Roman Bacík
Pavel Wimmer
Roman Stupka
Petr Skondrojanis
Ján Košturiak
Michal Šrajer
Jan Mašek
Petr Ludwig
Jiří Fabián
Aleš Pokorný
Dalibor Pulkert
Jan Straka
Tomáš Šebek
Michal Musil
Petr Lemoch
Markéta Pěchoučková
Adam Hazdra
Martin Tvarůžek
Petra Drahoňovská
Martin Hudeček
Milan Pařil
Sandra Fridrichová
Lenka Papadakisová
Martin Chmelař
Martin Ruman
Petr Beneš
Vojta Ciml
Tomáš Tureček
Libor Mertl
Petr Šídlo
Lukáš Hrdlička
Filip Dřímalka
Petr Pouchlý
Luboš Malý
Jiří Rozvařil
Pavel Velev
Petr Vítek
Radka Horáková
Lukáš Cypra
Lukáš Obdržálek
Michal Beránek
Martin Palička
Petr Rokůsek
Jiří Sekera
Roman Šmiřák
Michal Kalousek
Miroslav Galuška
Dagmar Císařovská
Jan Veselý
Leoš Jiřele
Tomáš Žďára
Jan Uriga
Libor Witassek
Tino Hrnčiar
Jiří Vicherek
Michal Andera
Jiří Halousek

HODNOTY, NA KTERÝCH STAVÍME

Stejně tak jako mnohé podnikatele po celém světě i nás inspiruje způsob, jakým Tomáš Baťa budoval svou firmu, jak pracoval s jistotou a rizikem, jak vytvářel firemní kulturu odpovědnosti a jakým způsobem reagoval na měnící se svět kolem něj. Jan Antonín Baťa (na snímku) po smrti Tomáše Bati převzal vedení firmy a je pro nás symbolem rozvoje, inovací a pokory. S principy koncernu Baťa se při naší práci budete potkávat poměrně často, protože tak nadčasové myšlenky si nemůžeme nechat pro sebe, naopak je chceme co nejvíce šířit dále.

Respekt

RESPEKT JE NAŠÍ PRIMÁRNÍ ESENCÍ. PRACUJEME TAK, ABY BYL VŠUDYPŘÍTOMNÝ NA VŠECH ÚROVNÍCH NAŠEHO KONÁNÍ.

„Potkávám společnosti (pravda není jich mnoho), kde jsou respekt a slušnost základními hodnotami. Takové firmy prosperují a co je důležitější, lidé v nich žijí dobré životy.“  Petr Skondrojanis 

Sdílení

KAŽDÝ DOBRÝ NÁPAD MÁ SVÉ AMBASADORY I ĎÁBLOVY ADVOKÁTY. MY VYTVÁŘÍME PROSTŘEDÍ, KDE SE OBA TÁBORY SPOJÍ A S RESPEKTEM A ENERGIÍ SPOLUPRÁCE POMÁHAJÍ NÁPADU V REALIZACI. POKUD NEBUDEME SDÍLET NAŠE KNOW-​HOW, BUDEME CHUDŠÍ, NEŽ SI MYSLÍME.

„Je mnoho cest a přístupů jak prožít svůj profesní život a respektuji každého volbu, ale osobně si myslím, že pokud chceme mít smysluplnější život, je třeba se vydat na cestu sebepoznání. Z mé vlastní zkušenosti upozorňuji, že jsou třeba průvodci, kteří vás posouvají v různých oblastech dále.“  Jan Mašek

EXPERTÍZA

NE NA VŠECHNO STAČÍME SAMI. OBČAS POTŘEBUJEME ROZŠÍŘIT OBZOR, ABYCHOM SE MOHLI ROZHODNOUT, KTERÝM SMĚREM SE VYDÁME. MY DOKÁŽEME PŘIZVAT TY SPRÁVNÉ LIDI, KTEŘÍ VÁM UKÁŽOU PERSPEKTIVU A ZMĚNÍ ÚHEL POHLEDU, ABY VAŠE ROZHODOVÁNÍ BYLO OBJEKTIVNÍ A STRATEGICKÉ.

„Pro vlastní realizace má RedButton velkou výhodu: tou je jednoduchý předpoklad, že v každém aspektu podnikání dokážu najít někoho, kdo je na špičce. Pokud k tomu ještě on či ona vidí v myšlence kultivace okolí skrze firemní prostředí smysl a sdílí podobné hodnoty jako my, tak je zaděláno na skvělou spolupráci!“  Luboš Malý

NEJNOVĚJŠÍ OBSAH ZA SÍTĚ