Red Button v Médiích

Můžeš mít 100 % z nuly nebo 10 % z milionu

Rozhovor s Janem Maškem z Red Button

Jeho životním tématem jsou inovace. Původně chtěl inovovat konglomerátní firmu, ve které pracoval. Časem ale začal mířit výš. Momentálně se pokouší inovovat společnost v Česku a na Slovensku. Jan Mašek proto spolu s dalšími spolupracovníky založil projekt Red Button – síť, která sdružuje zaměstnance, freelancery i podnikatele.

Napsali o nás
jic.cz

Když si někdo neví rady, hledáme společně řešení

Podcast Vím, jak... Jirky Brédy má jasnou misi - nashromáždit od předních českých osobností podnikatelského světa know-how, aby se posluchači mohli stát lepšími majiteli, řediteli nebo třeba manažery. Dalším hostem, který jim s tím může pomoct, je Jan Mašek, jeden ze zakladatelů sítě Red Button, která se s cílem podcastu v mnohém shoduje.

Napsali o nás
zoom.redbutton.cz

Luboš Malý o změnách ve způsobu práce a o síti Red Button

Spoluzakladatel sítě Red Button Luboš Malý se s Andreou Studihradovou z podcastu České spořitelny Pomáháme dobrým myšlenkám bavil nejen o inovacích, na kterých pracuje ve firmě LEGO, ale také o síti Red Button. Proč ji založil a jaká je pro něj její největší výhoda? Proč...

Napsali o nás
zoom.redbutton.cz

Jan Mašek: "Spoločnost se dá změnit skrz firmy."
(INSP.EAT podcast)

Jan Mašek je networker. Ak sa pohybujete v podnikateľskom prostredí v Čechách, tak je málo pravdepodobné, že niekto z okruhu vašich známych Honzu nepozná (ak ho teda nepoznáte priamo vy). Založil sieť Red Button, ktorá je veľmi zaujímavým experimentom združujúcim freelanerov...

Napsali o nás
zoom.redbutton.cz

Jan Mašek: Networking a inovace – Kde na to beru čas a jak žiju

Jan spojuje dohromady různé světy, pomáhá mezi nimi budovat cesty a vytváří prostředí, v němž se daří inovacím. V rozhovoru pro Misi HERo mluvil o svých nových projektech, práci s časem, rodině i vzdělávání.

Napsali o nás
zoom.redbutton.cz