Zveme Vás na českou premiéru dokumentu s následnou diskuzí s Jánem Košturiakem


7.6.2023 od 18:00 - 20:00

Magenta Experience Center, Praha - pankrác

FILM JE POZVÁNKOU K DISKUZI A K SPOLUPRÁCI

Dokumentární film "Poslední budú prvými" je o lidech, kteří se obětují pro poslední na tomto světě. Nemocí mnoha průmyslově vyspělých zemí je nárůst počtu lidí, kteří jsou odsunuti na okraj společnosti jako nepotřební, neužiteční, osamělí. Děti, dospívající, dospělí i staří lidé. Na Slovensku existuje síť komunit, kde tito "nepotřební" lidé nacházejí přijetí, práci a klid, aby se zbavili svých zlozvyků a vrátili se do normálního života. Film ukazuje konkrétní možnosti, jak tyto komunity již léta fungují.

TRAILER K FILMU

Ján Košturiak o filmu:

"Spomaľme, aby sme nestratili správny smer. Možno si tak lepšie uvedomíme skutočné dary a poklady v našom živote a bezcennosť toho, za čím sa naháňame. Pri spomalení si lepšie všimneme aj ľudí, ktorí sú často neviditeľní, ale budú nám raz možno otvárať bránu do Neba. Mnohí svätci začali zle, ale dobre skončili. Mnohí z tých, ktorí chcú byť dnes prvými, budú raz poslední a mnohí z posledných, ktorí dnes nemajú silu vstať, budú prvými."

Inovátor a profesor priemyselného inžinierstva. Dokáže presne identifikovať potreby klienta a vytvoriť pre neho sieť profesionálov, ktorí implementujú aj tie najodvážnejšie riešenia.

https://www.kosturiak.com/

Rezervuj si svoje místo

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Přidat akci do kalendáře

Vstupné dobrovolné

Příspěvek na vstupné můžeš poslat hned nebo kdykoliv během akce. Celý obnos půjde na chod a provoz Dobrého Pastiera o.z..

Jak na to?
V mobilní aplikaci tvé banky vyber QR platba a naskenuj QR kód. Vyplň částku a odešli. Případně platbu pošli přímo na účet 27-5359970217/0100 s textem Dobrý pastier.

Pokud nemůžeš dorazit a chtěl/a bys stejně přispět, použij stejný QR kód.

Úvodní cover video  © 2023 Branislav Valko | BM recording Studio Pajta | www.studiopajta.sk