#RBIS

Bitvy vyhrávají informace...

Na míru ušité sledování trendů a možností pro Váš business zejména v oblasti digitálních inovací.

Kdybychom Vás nyní požadali, abyste vypsali 20 novinek ze světa startupů, inovací a aplikací, zabere Vám to celý den. Možná i déle, protože nebudete vědět, kde hledat. A možná ani nenajdete ty nejžhavější novinky, ale jen ty “volně dostupné”.
My jsme o krok napřed a ponořeni hluboko ve světě nejnovějších trendů. Ušetřete trochu času, nechte tuto práci dělat nás a získejte ten nejaktuálnější přehled ze světa inovací a trendů na trhu.

Inovační reporty a rešerše

Business Innovation Screening (BIS) je informační služba, díky které získáte přehled o nejnovějších inovacích z ČR i zahraničí. Inspirujte se novými trendy, nejžhavějšími novinkami ze světa startupů a produkty i službami, které vyvíjí. Vyzkoušejte nové nápady, které hýbou trhem a innovujte způsob, jakým pracujete.

Co získáte

Inspiraci. Není inovace bez inspirace.
Stačí jeden impulz, abyste vyřešili svůj problém, posunuli váš byznys model, a nebo aktualizovali produktové portfólio.

Vy vedete svůj byznys, svoje svěřené oddělení a svůj tým k co nejlepším výsledkům. V popisu Vaší práce není prozkoumávat internet a hledat novinky. Proto Vám přinášíme komplexní seznam toho nejnovějšího, co se v digitálním světě odehrálo.

Díky pravidelným reportům i rešerším on-demand získáte Vy i Vaši kolegové dokonalý přehled. Můžete se nechat inspirovat, vyzkoušet to, co za vás již ověřili jiní. Buďte o krok napřed. Kolem Vás je nekonečno nápadů.

Díky BISce můžete

Získat náskok
Nevymýšlejte kolo! Zavádějte do praxe již ověřené inovace, díky tomu se můžete věnovat jejich správné integraci do Vašeho byznysu. Možná snížíte náklady. Možná budete rychleji expandovat. Nebo aktualizujete svou firemní strategii díky predikcím, které v přehledu najdete.

Inovovat úspěšněji
Nově vznikající firmy často přináší neotřelé nápady a nové modely spolupráce. Sledujte úspěšné firmy na poli digitální ekonomiky a prozkoumejte, co za jejich úspěchem stojí.

Pracovat chytřeji
Získáte přehled o chytrých službách, nástrojích a aplikacích, které mohou posunout Vaši produktivitu zase o kus dál.

Oblasti, ze kterých přinášíme inspiraci

  • Retail & obchod
  • Zdravotnictví
  • Služby
  • Fintech & Insurtech
  • Energetika & průmysl
  • ICT & Telco

Způsoby jak bis využít

Inovace "on demand"
vyhledávání specifických inovací a inspirace na míru Vaším potřebám. (požadavky od Vašich zaměstnanců, speciální rešerše, úzce zaměřené aplikace a služby) Obsah Vám budeme zasílat ve specializované aplikaci nebo do Váší interní sociální či inovační sítě)

Inovace na Živo
2x za rok Vám představíme osobně a na živo, co se ve světě děje, jaké jsou trendy. Ukážeme Vám, co funguje a co třeba naopak nezafungovalo. Poskytneme Vám ten nejkomplexnější přehled z digitálního světa na trhu. Osobně.

Pravidelné zasílání BIS
Jednou za 2 měsíce obdržíte obrovskou porci inspirace pro Vás i všechny Vaše zaměstnance

All inclusive

Kompletní nabídka výše uvedeného.

Na požádání vám rádi pošleme jeden dvouměsíční přehled zdarma jako ukázku kvality obsahu. Můžete se rozhodnout, zda je obsah pro vás přínosem. Rádi Vám osobně zodpovíme všechny otázky, které Vás nyní napadnou.

Nejnovějšími trendy vás provedou

Filip Dřímalka

Expert na digitální inovace, 
Business Advisor & Speaker

David Vrba

Zkušený leader a odborník na                                          inovace; Zátiší group, CEO 3M

Šetřete čas, získejte přehled o digitálních novinkách a buďte vždy připraveni a o krok napřed.

Na požádání vám rádi pošleme jeden dvouměsíční přehled zdarma jako ukázku kvality obsahu. Můžete se rozhodnout, zda je obsah pro vás přínosem. Rádi Vám osobně zodpovíme všechny otázky, které Vás nyní napadnou.

jan@masek.me
+420 724 839 994